Galerii - Mängutuba

Galerii. Laste mängutuba.

Siin saate vaadata milline on laste mänguba piltides.

Virtuaaltuuri abil saad mängutoas ringi vaadata nii, nagu oleksid ise kohapeal.

Virtuaaltuur asub SIIN.

Kliki lingile ja vaata ruumides ringi. Kogu info mängutoa kohta on virtuaaltuuri abil nähtav igal ajal. See on mugavaim viis tutvuda mängutoa ruumidega.

Loomulikult on võimalik ka kohapeale vaatama tulla, siis saab ka parema ülevaate sellest, mis meil kohapeal pakkuda on (kannud, kausid, söögiriistad, vaasid jne).

 

Meie mängutuba tallinnas on heledates, soojades, avarates (117 m2) ja koduselt hubastes tubades on ruumi kõigile, igaüks leiab endale sobiva ja meelepärase tegevuse.

Lapsed saavad kokata mänguköögis, mängida erinevate mänguasjadega. Vanematel lastele  ja täiskasvanutele pakub mängutuba külastajatele aega sisustada mängutoas suurel ekraanil XBox Kinect videomänge mängides ning võistelda lauajalgpallis. Mängutoas saavad kõige pisemad ennast turvaliselt tunda nende jaoks eraldatud mänguplatsil, kus neid ootavad eakohased mängukannid.

Köögis on väike külmik, mikrolaine ahi, veeke keetmiseks kann, filterkohvimasin (automaatne kohvimasina kasutamise võimalusega tutvu lisateenuste menüüst), morsikannud, kandikud, kausid salati vms serveerimiseks, suuremad noad ja tordilabidas.

Pisematele on eraldi söögitool. Vajadusel saate laste söögitoole ka juurde küsida.

Laste mängutuba Tallinnas Mustamäel ootad Teid

 Mängutoa broneerimise info

Mängutuba Tallinnas

Mängutuba Tallinnas